Yeni Aldığımız Kuşumuz Acaba Kaç Aylık?

Lilalo

Eski yavru Kuşumuz gece 23:00 de kapı açıkken evde serbest dolaşması sebebi ile firar etti, 5 saat aramam sonucu maalesef bulamadım.kızımın sabaha kadar ağlamasına dayanamayıp birlikte tekrar bir kuş aldık ama bu eski Kuşumuz gibi sakin değil sürekli uçuyor ve kaçıyor.kaçan Kuşumuz uysaldı, elle tutmamıza izin veriyordu ama bu kaçıyor. Ele alıştırdım elimden kafes için de yem de yedi,Parmağına dururken diğer elimle hafif sevdiriyor, Ama yavru mu yetişkin mi onu pek anlayamadım yardımcı olabilir misiniz acaba? Bu arada bu aşamaya ben 1.5 gün de geldim.

18 CEVAP

Lilalo

Aynen bende böyle düşündüm. Kaçan kuşum bu şekilde idi. Birde gagası siyah yeme yeni düşmüş Mein erkek olduğunu nereden anlayabiliriz. Cere rengi pembe mi oluyordu, bir önceki sanki öyleydi ve yavaş yavaş maviye dönüyordu

Lilalo

Tamam konuştum cumartesi gel yanıma dedi yeni yavrularım geliyor ve sana yeni yeme düşmüş lazım dedi. Bende aynen öyle dedim. Kalsın o güne kadar sende arkadaşlık et dedi

Lilalo

Teşekkür ediyorum akitalove