Kuş Dhdhdnsnendhd

Hasretbostn

arkadaşlar muhabbet kuşumun sol gözünde yaklaşık 2 yıldan beri yeme benzer birşey var ama ben tam olarak ne olduğunu anlamadım mantarda olabilir ama 2 tane çıkmış ben ilk gördüğümde yem yerken gözüne yem girmiş diye düşündüm. Ama yem olmayabilir

2 CEVAP

Seydagulec_

Kusura bakmayın ama 2 yıldan beri yeni mi fark ediyorsunuz bizim bile gözümüze ufacık bir şey girse canımız yanar lütfen mantarsa veya farklı herhangi bir şeyse bile acil veterinere götürün 2 yıl olmuş

yarengur05

Cidden 2 yıl sonra yeni mi fark ediyorsunuz