Kuşumun Üstüne Sert Bir Ayna Düştü

Begeg

Kuşumun üzerine takmaya çalışırken aynası düştü, kendisi cennet papağanı çok narin değil ama sabahtan beri bir sessizlik bir narinlik hep kafesin altına gidiyor, sabah biraz daha iyiydi ama yine de uyuyordu şimdi kafesin altında yine uyuyor ne yapacağımı bilmiyorum, elimi bile ısırmaya alışmış olan hayvan elimle bile ilgilenmiyor lütfen birşey söyleyin sizce sadece küsmüş müdür yoksa ciddi birşey olabilir mi

2 CEVAP

Warriorsans

Ağrısı olabilir şöyle düşünün ki sizin üzerinize bir şey düşse sizin de canınız yanar belki iç kanama bile geçiriyor olabilir her şey olabilir buradan ne desek boş ama inşallah iyi olur

Warriorsans

Muhabbet kuşlarımız var hep kafesleri açık olur yıllardır bakıyoruz abim yanlışlıkla üstüne bastı birinin çok büyük travma geçirdi canı yandı birkaç gün hayata küstü ama sonra düzeldi allahtan.