Sitedeki Hayvan Düşmanı Takıntılı Şahıs

emreck98

Sitede birkaç aydır beslediğimiz kedi var ilk zamanlarda apartmana girdiği oldu fakat ufak tefek sıkıntılardan dolayı(kıl/tüy yumakları)artık almıyoruz bahçede ve binanın bodrum katında besliyoruz komşuların bir bölümü sorun etmiyordu bir bölümü de apartmanda istemediğini ama bodrum kat ve bahçede bakabileceğimizi söylediler bizde bu iyimser tutumu anlayışlı karşıladık yani kedi artık apartmana girmiyor(sadece bodrum kata geceleri giriyor)
Asıl konuya gelirsek sitenin en aylak işsiz adamı son günlerde kediye kafayı taktı en son bugün mama kaplarını kırmış haddini daha da aşarak paramızı vererek masum bir canı doyurmak için aldığımız kuru ve yaş mamaları dahil çöpe atmış diyecek bi şey bulamıyorum bu kadar vicdansız,merhametsiz nasıl olabilir bir insan?
Ve bu kadar ileri gitmeye hakkı olduğunu düşünmüyorum ne yapılabilir bu adama?
Özellikle şikayet vs.işin peşine düşmek istiyorum oturup konuşun diyenler olabilir ama yüzünü bile görmek istemiyorum konuşsakta anlayışlı bir adam değil bariz takıntılı bi tip
Site içerisinde tek sorun çıkaran şahıs bu zaten
Yorumlarınızı bekliyorum

5 CEVAP

Siyamask

Kapısını çalıp yaptığı zararın parasını isteyin. Görenler ve kamera kaydı varsa elinizde deliller olduğunu böyle bir hakkının olmadığını söyleyin. Bu tarz boş insanları maddiyattan vurmak lazım malum maneviyat 0

Siyamask

Yinede muhatap olmak istemiyorsanız kuru ve yaş mamaları kap yerine direkt temiz bulduğunuz kuru yerlere dökmeniz herhalde süpürgeyle çıkıp süpürmeyecektir 🤷‍♀️ su içinde belli ayrı noktalara yoğurt ve peynir kapları bırakmanız tavsiye ederim. İlla vazgeçecektir🍀

Raubeyaz

Site, apartman yöneticisiyle konuşun derim, her sitede var böyle insanlar.

Raubeyaz

Site, apartman yöneticisiyle konuşun derim, her sitede var böyle insanlar.

Anonymus683514

Maalesef yasal olarak hiçbir şey yapamazsınız bizim memlekette hukuk olayı engellemeye çalışmıyor, olay yaşanmadan iş yapmıyor. Hayvana bir şey yaparsa süründürürsünüz ama mama kabını kırması vb. gibi durumlarda yasal olarak hiçbir şey yapılmıyor :( Yapılabilecek tek şey derneklerden vb. yardım isteyip kamuoyu baskısı oluşturmak olabilir