Kuşum Uçamıyor

mypet18

1 yaşında bir muhabbet kuşum var bikaçaydır uçamıyor ama tırmanması iyileşti

10 CEVAP

Delall

Saçmalama 1 yaşında yavru mu olur? Gözü yeni açılan yavruyu yuvadan atıyorsun uçuyor

mypet18

her gün kafesinden sabahtan akşama kadar dışarıda

mypet18

biz evden çıkarken kafese koyuyoruz zaten

deniz_berkan

veterinere götürün siz bence direk kireçlenme kas kasılması vs herşey olabilir

akitalove

Kanatlarinda ur olabilir mi veterinere gösterin anlayan bi veteriner

MISRA160

yavrudur daha gelişmemiştir kanatları

Ozzge

Kafesinde uzun süreli tutuyor, sık sık uçurmuyorsanız bundan da kaynaklanabilir

zeynepgurgen

Kuzenimin muhabbet kuşu onlar evde yokken kafesinden çıkmaya çalışmış ve kanadı tellerin arasına takılmış. Şu an çok az uçabiliyor. Acaba sizde de öyle bir durum olmuş olabilir mi?

zeynepgurgen

O da kafesinden çıkmaya çalışırken takılmış zaten.

DenizzzzY

Benim eski muhabbet kuşum da uçamıyordu. Önce yavru olduğu için uçamadığını düşündük ama sonra iki kanadının aynı uzunlukta olmadığını, çapraz şekilde durmadığını fark ettik. Sizin kuşunuzun kanatlarında gözle fark edilen bir durum var mı?