Buna Benzer Kum Kabı Gördünüz Mü Hiç?

Gimlihanim

Merhaba. Bazılarınızın bildiği gibi benim kızım wobbly sendromuna sahip. Bu yüzden denge kuramıyor. Ona bu şekilde girişi alçak, kenarları yüksek ve geniş bir kum kabı arayışındayım. Acaba siz buna benzer kum kabı gördünüz mü herhangi bir yerde? Ya da aklınızda bulunsa, görürseniz bana da yazarsanız çok çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler 🙏🏻😊

48 CEVAP

Gimlihanim

@gokhansultan Arayıp hemen bilgi alacağım. Çok mantıklı hiç aklıma gelmemişti plastik kedi evi bakmak. Boyutları da güzel, geniş görünüyor. Çok teşekkür ederim gerçekten. 🙏🏻🙏🏻

gokhansultan

Ne demek umarım yavrunuzun işini görür :) ben de şansa siteyi gezerken gördüm hemen ışık yandı kafamda :D

Gimlihanim

@gokhansultan 😂 Aklıma yattı gibi sanırım bu olucak yeni tuvaletimiz daha iyi bir alternatif bulamazsam. Çok teşekkür ederim tekrardan 🙏🏻🙏🏻

gokhansultan

@Gimlihanim https://www.adrese ma ma.com/ferplast-atlas-30-tasima-cantasi-60cm-x-40cm-x-38-cm mesela bu tarz büyük ve alt tarafında açıklık olmayan taşıma çantaları da kum kabı olarak kullanılabilir. Fikir olarak aklınızda bulunsun :)

gokhansultan

@Gimlihanim giriş kısmını sanırım siz sormuşsunuz satıcıya. 15 cm giriş yüksek olmaz mı normal tuvaletlerde o seviyede neredeyse.

toleii

Merhaba, böyle bir ürüne denk geldim kedi ve köpek olarak geçiyor fakat kum haznesi yok sanırım tam olarak anlayamadım, incelemek isterseniz linkini bırakıyorum

https://ty.gl/rg9pd60t01

Gimlihanim

@Zencefil_F Hatırlarsanız ya da tekrar karşılaşırsanız benimli iletişime geçer misiniz rica etsem? Tuvalet konusu bizim için oldukça önemli açıkçası. O yüzden her zaman öneriye açığım. Çok teşekkür ederim 🙏🏻🤍

Gimlihanim

@CalicoMia Baktım ancak dediğim gibi yerden olması ya da yere çok yakın girişi olması daha iyi olur heralde bizim için. Çok teşekkür ederim bu arada size de ilgilendiğiniz için 🙏🏻😊

Gimlihanim

Güncel

Gimlihanim

@Oqrenerde06 Ne yazıyor acaba yıldızlı kısımda? Yazarsanı mutlaka bakacağım mutlaka çok teşekkür ederim 🙏🏻😊

Gimlihanim

@CalicoMia Yavru kediler için olanlar çok küçük malesef. Pet te ma sitesinden attığınızın giriş yüksekliği kaç bilmiyorum yazmıyor ama o belki olabilirdi. Stokta yokmuş. Başka sitelerden bulmaya çalışacağım.
Size çok çok teşekkür ederim. Vakit ayırıp araştırmanız beni çok mutlu etti 🙏🏻🙏🏻🤍🤍

Gimlihanim

@Zencefil_F Evet bu biraz dar ve giriş kısmı da yüksek malesef. Çok teşekkür ederim yine de. Yardımcı olmaya çalışmanız bile beni çok mutlu etti 🙏🏻😊 Sürekli güncel tutacağım bu soruyu umarım birilerinin karşısına çıkar.

Gimlihanim

Güncel

Gimlihanim

Yurt dışında bulabiliyorum şuan için. Bilen, gören varsa buna benzer kum kabı diye güncel kalsın sorum. Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻😊

Gimlihanim

@gokhansultan Ben de düşündüm taşıma çantası hatta bunu buldum. Ama emin olamadım. Fikriniz nedir acaba?
https://t y. g l/4u6s70kan1