Buna Benzer Kum Kabı Gördünüz Mü Hiç?

Gimlihanim

Merhaba. Bazılarınızın bildiği gibi benim kızım wobbly sendromuna sahip. Bu yüzden denge kuramıyor. Ona bu şekilde girişi alçak, kenarları yüksek ve geniş bir kum kabı arayışındayım. Acaba siz buna benzer kum kabı gördünüz mü herhangi bir yerde? Ya da aklınızda bulunsa, görürseniz bana da yazarsanız çok çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler 🙏🏻😊

48 CEVAP

Gimlihanim

@gokhansultan o kadar çok bakıyorum ve soru soruyorum ki unutmuşum sorduğumu 🤦🏻‍♀️ Şimdi baktım da evet 15 cm çok yüksek 🤷🏻‍♀️

Gimlihanim

@gokhansultan o kadar çok bakıyorum ve soru soruyorum ki unutmuşum sorduğumu 🤦🏻‍♀️ Şimdi baktım da evet 15 cm çok yüksek 🤷🏻‍♀️

Gimlihanim

@toleii Yurt dışında bunların kenarları yüksek olanları var. Aslında çok ideal bizim için. Ancak bu pek olmaz sanırım. Çok teşekkürler 🙏🏻😊