Buna Benzer Kum Kabı Gördünüz Mü Hiç?

Gimlihanim

Merhaba. Bazılarınızın bildiği gibi benim kızım wobbly sendromuna sahip. Bu yüzden denge kuramıyor. Ona bu şekilde girişi alçak, kenarları yüksek ve geniş bir kum kabı arayışındayım. Acaba siz buna benzer kum kabı gördünüz mü herhangi bir yerde? Ya da aklınızda bulunsa, görürseniz bana da yazarsanız çok çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler 🙏🏻😊

48 CEVAP

NorthNight

Merhaba, görmedim ama bir öneride bulunayım eğer bulamazsanız. 50-60lt büyük plastik kutular oluyor ya kapaklı falan ondan alıp kısa kenarına böyle şekil verip kesin, kestiğiniz yerleri ısıtılmış bıçakla veya ütüyle yumuşatın sert keskin olmasın. Gayet iş görür bişey olur. Hatta kutunun kapağını yine kapatabilirsiniz tek tarafın klipsini takıp, böykelikle sadece ön kısımdan açıklık olur kapalı bir tuvalet gibi kullanırsınız, zaten o kutular baya derin oluyor siz ön kısmı ihtiyacınıza göre alçak kesince yanları oldukça yüksek kalır kumda saçılmaz kazarken.

Miniss

Merhabalar bugun evimde1kedi var in attigi son reels videosundaki kum kabi size uygun olur mu.ben markasini sordum ama cevap alamadim henuz

CalicoMia

https://ty .gl /5ger33 9jcy böyle bir kum kabı gördüm girişi oldukça aşağıda gözüküyor linki özelden de yolluyorum bir bakın isterseniz

gokhansultan

Biraz internette gezdim yavru kedi tuvaletleri var böyle ama çok küçükler :(

https://www.hepsi evcil pet.com/urun/versus-tam-kapali-kedi-tuvaleti-seffaf-kapak

böyle bir şey buldum girişi alçak gibi duruyor.

Ya da

https://www.n1 1.com/urun/kapali-kedi-tuvaleti-50-x-40-x-35-cm-2125963?magaza=hepsipatili&renk=gri

Gibi bir şey alınıp ters çevirip de kullanılabilir bence.

gulsump

Normal kenarları geniş bir kap alıp, kestiğiniz yerin üstüne silikon geçerseniz yavrunun canı acımayacaktır. Aklıma geldi yazayım dedim.

Gimlihanim

@gulsump ilk attığınız linki aslında üstünü çıkararak kullanabilirim sanırım. Silikon geçmek de çok mantıklı o zaman da daha geniş bir kum kabı olur. İşimize gelir aslında. Çok çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz 🙏🏻🙏🏻🤍

Gimlihanim

@gokhansultan Linkler siz atmışsınız. Gülsüm hanım attı olarak okumuşum kusura bakmayın. İlk attığınız link çok mantıklı geldi. Biraz dar olur mu bilemedim ama bir bakacağım mutlaka. Çok çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🤍

Anonymus683514

Ben büyük marketlerden birinde gormustum ya da getir banabi vs gibi bi yerde, hatta olayını da anlamisitim demek böyle durumlarda ise yarıyormuş

En kötü ihtimalle kendiniz kesersiniz bence

Gimlihanim

@Miniss Baktım şimdi ama biraz yüksek yine de girişi sanırım düşer. Çok teşekkür ederimm 🙏🏻😊

Gimlihanim

@NorthNight Aslında ben de düşündüm ama canını acıtır mı acaba diye tereddüt ettim. O yüzden öncelik olarak bulursam alayım böyle bişey diye düşündüm. Aslında ali ex p re ss de köpek eğitim tuvaleti olarak var ama o da çok pahalı olur sanırım buraya gelene kadar 🤷🏻‍♀️
Çok çok teşekkür ederim öneriniz için 🙏🏻🙏🏻

Oqrenerde06

************ yurt dışı bölümünde görmüş gibiydim bir bakar mısınız.

CalicoMia

https://www. pet tema .com/pioneer-acik-kose-kedi-tuvaleti-gri-60x475x20-cm

Böyle bir ürün gördüm 1 tane daha güzel aşağıda gördüm ama çok küçük şimdi onunda linkini atıyorum hemen

CalicoMia

https://www. pet tema.com/trixie-yavru-kedi-tuvaleti-28x9x36cm-seffaf

CalicoMia

https://ty .gl/f598hzjv3z

CalicoMia

https://www.p etz z sho p.com/moderna-yavru-kedi-baslangic-seti-fusya-27x36x6h-cm?campaignid=14787874956&adgroupid=126955756479&gclid=Cj0KCQjwpv2TBhDoARIsALBnVnmkWw9Y3Dza6EfQus4ClC9zYNeQlZqg5nwBGl0a7folYOBCDxvwRfkaAgGUEALw_wcB

Birde böyle birşey bulabildim başka bulamadım maalesef :(