Kuşlar Neden Bir Anda Agresif Olur

Pikacu8888

Kuşum normalde her türlü elime gelir ve kendini sevdirir ama bir anda agresif oldu ve ısırmaya başladı çıldırmış gibi sürekli hareket halinde hii durmuyor maşallah agresif 8 9 aylık mavi muhabbet kuşu doğduğundan beri yanımda hiç çiftleşmedi

3 CEVAP

Warriorsans

Ergenliğe girmiş eş istiyor olabilir dişiyse ısırma daha çok oluyor

Pikacu8888

Yok erkek kuş ne yapmamız lazım peki eş almak istemiyoruz

aslihan_e

Kuşlar ergenliğe kadar kendini sevdirir sonra ısırmaya başlayabilirler. Yapacak bir şey yok. Eş istediği için sinirleniyor belli ki. Bazen ısırmazlar sonra birden ısırabilirler, huyları öyle.