Kuru Fib Tedavisi?

Gmz91910

Merhaba arkadaşımın kedisi fıb başlangıcında bağış toplamayı düşünüyoruz ancak başka tedavi yolları var mı bunu atlatanlar var mı neler yaptınız?bağışıklık güçlendirici antibiyotik kullanıyor şuan.bu süreç hakkında bilgi verir misinz?

3 CEVAP

Warriorsans

Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah en iyi şekilde atlatır bu süreci 🙏

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/128739-dualariniz-ve-iyi-dileklerinize-ihtiyacimiz-var

Eklediğim linkte yorumlara güncelleme şeklinde fip süreçlerini paylaşmıştı belki orada yazanlardan da yararlanabilirsiniz

Cook

Eğer fip olduğu kesinse bağışıklık güçlendiriciyi derhal bırakın.Fip,koronanın bağışıklık hücrelerini enfekte etmesiyle oluşur ve bağışıklık güçlendirici kullanmanız sadece hastalığı hızlandırır(Bu konuda Niels Pedersen ın birçok makalesi mevcut).İlaca başlayana kadar yemek yemediği sürece serum alsın,vitamin uygulanabilir,antibiyotik devam edilebilir.Bilinen kanıtlanmış başka bir tedavisi yok maalesef şu anda.Umarım çabucak ilaca başlayıp tedavisini bitirebilirsiniz.Çok geçmiş olsun

Gmz91910

Çok teşekkür ediyorum 🙏🏻