Şu Rezilliğe Bakın!

Cubik

https://youtube.com/shorts/vZBCJrn2Wws?feature=share
Merhaba, direk konuya gireceğim lütfen videoyu izler misiniz? şuna bakın! arkaya saçma sapan aşk müzikleri koyup kedisini çiftleştiriyor! kadının diğer videolarına bi bakarsanız kedinin nasıl evet çektiğini anlarsınız. kedisinine bağırıyor, onu azarlıyor, çiftleştiriyor, yavruları rahat bırakmıyor. bildirin lütfen

8 CEVAP

Seydagulec_

Ne desek boş bu sitede bile hala kedisine eş arayanlar var üretmeyin kısırlaştırın dedikce anneliği tatsin istedik vs tarzında saçma bi düşünce ile yanaştılar amaçları 3 kuruş para, peki hayvanın çektiği acı kimse düşünmüyor. Sokakta hayvanlar ölüyor ordan sahiplenin diyorum, tekir evden kaçıyor diyorlar. Yahu düzgün eğitim verilince kaçmıyor diyorum. Araba eziyor, insanlar acı çektiriyor diyorum. Hepsi yaşarsa denge bozulur diyorlar ben artık gerçekten bıktım, bi tekir kediyle bi british kedinin farkı ne göze hitap ediyormuş hay sizin gözünüze tüküreyim adi yaratıklar

Anonymus985465

Cimer üzerinden ihbar edin

Warriorsans

Sokaktaki kedileri kısırlaştırmaya çalışalım binbir eziyetler çekmesinler diye millet kedisini çiftleştiriyor. Vicdan yoksunu iğrenç bencil insanlar.

Patili_1

Birde sanırım kedi bi yavrusunu kaybetmiş bende sinir oluyorum bu aralar sürekli önüme çıkıyor videoları sinir oluyorum ne ara bi anda keşfete çıkmaya başladı anlayamıyorum ya

Patili_1

Birde bazi videolarında chivas yüzünden cekemedik fln diyor kediyi tutmayı bilmeyip kediye suç atıyor kediyi öyle tutarsa tabiki durmaz

Cubik

Patili_1
evet bende gördüm bi yavrusunu kaybetmiş

Cubik

kedisinin nasıl evet çektiğini anlarsınız kısmı evet değil eziyet olacaktı pardon

Pollythelilly

Youtubea girip şikayet edelim belki kaldırılır