Güzel Bir Kedi Kumu Önerisi Olan Var Mı?

fiyatlardaki malum uçuşlardan dolayı kumumuzu değiştirme kararı aldık,halihazirda sanicat kullaniyorduk.uygun fiyatlı,iyi topaklanan,tozmayan,çok yapismayan bir kum önerebilecek olan var mı bize?

11 CEVAP

Palyaco

Pisy cat okadar cok marka denedim en iyisi tozsuz super topraklanma koku hapsetmede cok iyi

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/122334-sandy-kokusuz-kedi-kumu-incelemesi
biz bunu kullanıyoruz, aşırı memnunuz. uygun fiyatlı mı bilmiyorum artık hayat o kadar pahalılandı ki 200tl ever clean bile aşırı wow bir pahalılıkta gelmiyor :D t rendyolda mavi reyon satıcısında 2'lisi 110tl. böyle alınca gayet uygun oluyor bence. sans vermenizi öneririm kesinlikle.

bloodyluxury

Merhaba,

Reflex'in mavi renkli kumunu inceleyebilirsiniz. Biraz patilere yapıştığını farkettik, onun dışında performansı iyi kanımca.

teddybal

Reflex turkuaz kutu ve kırmızı kutu iyiydi ama bayadır almadım hala aynı performansta mıdır bilmiyorum satıcının en yeni yorumlarına bakarak karar verin isterseniz.

Gimlihanim

Reflex in kumları gayet güzel denemenizi tavsiye ederim. Bir de şu ara bastet ve feles kedi kumlarını çok öneriyorlar. Biz de bir ara deneyeceğiz.

cat_expert

sandy cat öneririm.

vancat proline lindocat deneyip çamurlaşma sorunu yaşadıktan sonra sandy cat ilaç gibi geldi.

Şu an t ile başlayan sitede 20 litresi 99 tl.

MERQ

Piyasadaki ciddi ciddi sıfır tozlu denebilecek tek markayla sonunda karşılaştım! Catwalk. Bu kumun üstüne kum tanımam. Güneş vuran yerden döktüğümde bile toz havalanmıyor. Vancat, Lindocat, Micho say say bitmez 10'larca marka denedim. Ne güzel mahallemdeki yerel süpermarkette bile bulurken piyasadan çektiler. Her güzel şeyin bir sonu vardır. İnternete baktığımda ise fiyatının iki katı olduğunu görünce şok yaşadım tabii. Diğer markalardan yüzde 30, 40 daha pahalı ama cidden kaliteli kum. İndirimde yakalarsam kullanırım yoksa, değmez. Çamurlaşma da katiyen yapmıyor, topaklanması da çok iyi. Not: Kokusuz kırmızı olanı denedim.

Anonymus683514

eczacıbaşı pisi pisi kalın ve inceyi alıp karıştırın Ben catwalk kullandım aşırı tozluydu, proline aşırı tozluydu. İnsanlar burada, youtube'da bu kumlara nasıl tozsuz diyor benim aklım almıyor. Vancat ve lindocat de yine tozlu kumlar ama bunlara göre çok daha iyidir.

pablopicasso

Reflex aktif karbonlular turkuaz ve kırmızı kutu.

Turkuaz daha ince

Kırmızı daha kalınca👍🏻

teddybal

Bu arada Sanicat en sevmediğimiz kum, ne alırsanız alın ondan daha çok beğeneceğinizi düşünüyorum 😅

aynnrrr

sandy oliviacat natural bastet feles