Aynı Marka Yaş Mamada Sabit Mi Kalıyorsunuz Değişiklik Yapıyor Musunuz

BiciriginAnnesi

Ben sürekli yaş mama değişikliği yapan biriyim farklı farklı olsun istiyorum çünkü bir kızım aşırı derecede seçici🤦🏻‍♀️ diğer kızım da ND kesinlikle yemez ama diğer markaları mutlaka yer sipariş verirken almış ve kullanmış olduğumuz markalar

ND
Felicia
Gimcat (nadiren)
Royal canin
Nutri (balıklı olan serileri bizde ishal yaptı)
Vet's plus ( siparişim çok oluyordu ama bizim kızlara iyi gelmedi artık sipariş vermiyorum.)
Me-O sipariş vereceğim (içeriği nasıl )?

Bir gün ND veriyorsam diğer ki gün Felicia sonra bizim kızlar ishal 🤦🏻‍♀️

Acaba yanlış yaptığım bir şeyler mi var ?

Yaş mama düzeninizi nasıl yapıyorsunuz?

Sabah mı öğlen mi akşam mı yaş mama veriyorsunuz ?

Kuru mama ile mi karıştırıp veriyorsunuz?

Aklıma şuan bunlar geliyor cevap ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum 🐾💐😻

33 CEVAP

BiciriginAnnesi

Meo kullanmanızı önermem. Kedime bir kere getirden sipariş etmiştim, yedikten beş dakika sonra kustu. Yanına yaklaşmam bir daha.

Bende getirde gördüm de hiç elim gitmedi almaya iyi ki almamışım zaten hassaslar bildiğim markalarda ilerlemek en doğrusu

BiciriginAnnesi

neden bilmiyorum önceden özellikle tavuklu yaş mamalara bayılan hayvan 2 aydır tenezzül bile etmiyor.

Belki tavuktan sıkılmış olabilir
Felicia bizim kızlarda çok seviyor vet's plusdan daha iyi geldi

Royal aynen tam bitmiyor mutlaka biraz bırakıyorlar tamamını yiyen bıcırık görmedim duymadım

BiciriginAnnesi

Fakat yaş mamada belirli bir markaya veya aromaya bağlı kalmak gereksiz geliyor bana. Örneğin tavuklu kuru mama yiyorsa, balıklı yaş mama almak daha iyi. Sürekli tavuk mu yesin hayvancağız :D

Bu konuda katılıyorum size
Bir gün tavuklu yaş mama veriyorsam diğer ki gün balıklı mama veriyorum dediğiniz gibi sürekli tavuk mu yesinler 😊