Mama Bağış Acil

Raubeyaz

Yakın zamanda kocaeli denizli barajına pikniğe gideceğiz, orada her gittiğimiz de beslediğimiz fazlasıyla köpekler var. İnsanların piknik için gittiği ve hayvanları görmezden geldiği bir yer.
Malesef yavrusu olan köpekler de var ve bir deri bir kemik kalmış haldeler. Bu sıcak hava da gitmişken önlerine bir kap su ve mama koymak bizlere kaldı. Sizde onlara küçük mama desteğinde bulunursanız katkınız olabilir.
Mama bağış kumbara linki.

https://www.ormanamama.com/ormanbebekleri

12 CEVAP

Anonymus985465

Verdiğiniz linkten 15 kg köpek maması siparişi verdim. Mamayla birlikte sokak canlarının fotoğrafını burdan paylaşın lütfen.
İyiki varsınız

Raubeyaz

Güncel

Raubeyaz

Hamiyet hanım, yeni uyandım ve siparişinizi gördüm o kadar mutlu oldum ki hayvan sevgisinin herkese aşılanmaya başlaması beni bir hayli etkiledi. En kısa sürede dostlarımızın yüzünde ki mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim.

Anonymus985465

Sude Hanım
Daha kaliteli kuru ve taş manalar da göndermek isterdim. Ancak yaşadığım yerde de çok sayıda sojak canları besliyorum, tedavilerini yaptırıyorum. Umarım taşıyamayacağınız kadar çok mama size ve diğer gayvan dostlarına ulaşır.

Superisi814

Merhabalar,
Kalben çok isterdim ama inanın artık bizim çocuklara yetişemiyorum.
Kiminin duası demişler bu nedenle dilerim ki el verenler çok olsun bu çocuklara..Belki yorumlarla üste çıkar ve daha çok insan görür .
Kalbinize sağlık

byzkpln

Bu ay çok sıkıştım. Hasta kedimin tedavi borcu veterinerde hala duruyor. Borcumuz biter bitmez inşallah düzenli destekte bulunmak isterim 🙏🏻 Sokaktaki çocukları unutmamak lazım ki Allah’ta bize merhamet etsin

Raubeyaz

Yeterki karınları doysun kalite her şey değildir, umarım herkes kaldığı yerde ki dostlarımızı besler ki üç beş kişiye yük binmez

Raubeyaz

Dua bile yeter, Allah sokak canlarına sağlık versin ilk önce

Anonymus985465

KM01810 Kıtmir 15 kg

Warriorsans

Güncel

Raubeyaz

Güncel

Raubeyaz

Güncel

Raubeyaz

Güncel