Kedi Eşyaları Kullanılmayan

Raubeyaz

Kedime gereğinden fazla eşya aldım ve çoğunu kullanmadığım için ucuza vermek istiyorum. Dışarıda ki dostlarımız için mama parası çıkarmış olurum diye düşünüyorum.
1 taşıma kabı, bir açık tuvalet. Kedi evide vardı fakat köpeğimiz parçaladığı için durumu makul evin üstünü kapatan şeyi evden ayrılmış durumda yapılabilir üstüne sabitleme den koyulup da kullanılabilir. Onu da değerine göre veririm. Ucuz ürünler fiyatı ortak veririz diye düşünüyorum. Yer kocaeli/çayırova/Gebze

2 CEVAP

Oqrenerde06

güncel

dilanbulent

Dolap gibi uygulamalarda satmanız daha doğru olur bence