Sokak Hayvanları İçin

Ececan33333

Arkadaşlar artık kış geldi. Biliyorsunuz ki havalar soğudu ve dışarıda aç su'suz ölen milyonlarca hayvan oluyor ve benim maddi durumum yok. Olmadığı için mama alamıyorum. Oldukça bazen alıp veriyorum. Onlar da sıcak yuvaların da olmayı hak ediyorlar. Bildiğiniz kolay yuva yapımı var mı? Ve mama bağışı yapan yerler fılan gerçekten içim rahat etmiyor..

3 CEVAP

zeynepgurgen

Karton bir koli edinip tüm yüzeylerini strafor ve naylonlarla kaplayabilirsiniz. Böylelikle içerisi strafordan ötürü daha sıcak, naylondan ötürü olabildiğince kuru kalacaktır. :)

Ececan33333

Teşekkür ederiimm

Ececan33333

:)