Yeni Aldığımız Kuşumuz Acaba Kaç Aylık? Gelişme 2

Lilalo

Kuşumuz 2 ci gününde... Koynumun içinde ve karnımın üstünde uyumaya ve kendini kaşıtmaya bayılıyor... Kızımdan nazlı çıktı eşek sıpası

1 CEVAP

Lilalo

Birşey soracam. Kuşumu dışarı çıkarınca kafese girmek için can atıyor. Omzumda duruyor yada parmağımda ama etrafta dolaşmıyor ve kafesin kapısını açınca dışarı çıkmıyor kendi isteği ile. Ama evde geldiğimiz zaman şiddetli bir şekilde ötüyor yada başka odaya gittiğimizde bazen. Bugün aldığımız gün ile beraber 4 cü günü evimizde, sizce daha erken mi? Birde dal darı aldım ve kafesine girdiğinde ondan çok korktu. 1 2 tutam koparıp verdiğimde bu sefer de daldı ona ve yemeye başladı hatta ara ara bende kafesinde o yerken koparıp verdiğimde bendeki hepsini bitiyor. Korkak değil hatta şuan tıka basa dal darı yedi. Birde canlı değil kızışma dönemine ne zaman giriyor bunlar, yada ne zaman konuşmaya başlarlar.