5 Gün Önce Eve Dışardan Kedi Aldık.ve Baya Hasta Yemek Yemiyor İshalacil

rkyeda

Anket

Aldığım yere birakiyim mı?
(1 oy)
Evde bakiyim asla birakmiyim?
(33 oy)
Toplam (34 oy)

#Kedim çok mutsuz acaba dışarda mutlu olur mu? Büyük ihtimalle 8-9aylik bir barınak gibi yerden sahiplendiği önceden evdeymis sonra dışarı salmışlar eve geldiğinden beri çok mutsuz.Yarin doktora goturcez . Açıkçası ben asla dışarı geri bırakmam çünkü avlama yeteneği yol çok korkak evde bile bir yerden bir yere atlarken 3 saat düşünüyor.

51 CEVAP

rkyeda

tabiki umarım buraya mutlu haberlerle gelirim.

SelinTuksal

son durum nedir?

rkyeda

şuan veterinere götüremedik ve hala hiçbirşey yemiyor yatıyor ve galıba bu hafta götüremicez çünkü uygun fiyatlı bir yer bulduk o da 4 te kapnıyor kötü yanı napmam gerektiğini hiç bilmiyorum annem dediki sirke içerse eğer rahatlarmış çok iyi geliyormuş ama nasıl içsin gerçekten şuan çok kötü

rkyeda

hani şuan kusması yok bir tek ishal iştahsız ve mutsuz

Toscana

bende bulduğumda bulut isaldi. parazit varmış tedavi olunca rahatladı üşüyormu acaba pet şileye sıcak su koyun yanına geçmiş olsun yaş mama deneyin ini yer siteden veteriberlere bakın sokak hayvanlarına iindirim yapan yerler var hangi semttesiniz belki tavsiye veren olur veteriner konusunda

yasement

Acil bir durum gibi gorunuyor daha fazla vakit kaybetmeden veterinere goturmelisiniz, evde oldugunuz saatlerde veteriner kapaliysa acil hizmeti olan veterinerlere de goturebilirsiniz onceden telefonla arayin durumunu anlatin bence.

yasement

Bu arada sokaktan yeni aldiysaniz belediyenin veterineri de bakar saniyorum ucret almaz. Bu arada tek sorun calisma saatleri ise gotureceginiz tere sabah box ile birakip aksam almanizi teklif edin kabul eder belki

rkyeda

eğer çok çok kötü olursa yaparım şuan acillik pek durumu yok ama bilmiyorum

Daha ne kadar kotu olabilir acaba?sizce yemek yememesi normal mi?surekli uyumasi normal mi?basta kusuyor olmasi normal mi peki?daha ne olabilir ki?

yasement

Yemek yemiyor ve halsizse cok cok acil demektir

En yakin veterinere acil goturun en azindan ne oldugunu bilin acilse hemen tedaviye baslanir.

Mehtaptuna

Bende de aynı sorunlar oldu ilk zamanlar ama şimdi çok iyi veterinere götürün aşısı olsun ve gimpet Malt verin iyileşir inşallah

rkyeda

şırıngayla zorla yoğurt yedirdim gidip yaş mama aldım yemedi

rkyeda

mama balıklı olduğu için yediremiyorum zehirlenir diye çünkü sabah sulandırılmış süt içti sonrada yoğurt verdim

rkyeda

Tam da sınav haftam sürekli bahane uyduruyormusum gibi ama gerçekten öyle değil