Teşekkürler Petlebi! <3

dilanbulent

Sanırım bunlar henüz satışa sunulmadı ilk bana ve birkaç kişiye daha hediye olarak yollandı. Çok teşekkür ederim. Elimdeki macunum bittiği an bunu kullanmaya başlayacağım, umarım memnun kalırız. Teşekkürler Petlebi

10 CEVAP

Warriorsans

Afiyet şifa olsun içerik vs çok iyi duruyor bizi de aramışlardı ama henüz kargoya verilmemiş sabırsızlıkla bekliyorum 😻

BiciriginAnnesi

Afiyet olsun 🤗

gulsump

Afiyet olsun

Lils

Afiyet olsun. Satışa sunulunca küçük boyunu almayı düşünüyorum denemek için. Umarım küçük boyu satışta olur.

Muezzabalim

Afiyet şifa olsun bize de bugün geldi aynısı kısır kedim için gönderdiler. Hemen verdim severek yedi hiç tereddüt etmedi😍

sahraxfittiko

bana da gönderdiler çok iyi bence

Bonares

Gncl

Minigimmm

afiyet şifa olsun, kıvamı nasıl acaba çok merak ettim. normal maltini kullanmıştık ama pek memnun kalmamiştim yaği ile malt birbirinden ayrışmıştı her seferinde malt verirken içinden yağ akip dökülüyordu

teddybal

********'da satılıyordu @Lils, ama sadece büyük boy sanırım, dediğiniz gibi keşke küçük olsaydı, alıyoruz ağızlarına sürmüyorlar boşa gidiyor maltlar.

teddybal

T rendyol'da*