Şehirarası Otobüsle Seyahat

canan3535

Kuşuyla şehirlerarası otobüsle seyahat eden var mı acaba? Başka bir şehire kuşumla gidersem otobüse alırlar mı? Daha önce seyahat eden veya bilen varsa anlatabilir mi?

1 CEVAP

gamzenoel

ben kuşlarımla seyahat etmiştim hem 12 saatlik yol hem de kısa kısa 3-4 saatlik yollar. bi problem olmamıştı kucağımda taşımıştım. ama öncesinde gideceğim firmaya sormuştum ne olur ne olmaz diye. genelde kuşlar, kedi ve köpekten daha ılımlı karşılanıyor. ekstra bi belge de istenmiyor. kuş taşıma kafesleri var onlardan alırsanız daha rahat olur. yanınıza da koyu renk bir örtü alın mutlaka. eğer korkarsa otobüsteyken biraz üstünü örtebilirsiniz. klimadan da korur kuşu