Boncuğun Ayağı? :((

DidemCan

Az önce boncuk kafesinde tırmanırken fark ettim sol ayağına bir şey olmuş havada tutuyor ve üstğne basmıyor. Aldım tüneğe çıkardım. Kaçardı eskiden ama kaçmadı elimden. Anneme söyledim aldı eline baktı bacağına kuş bağırmaya falan başladı hemen kafese geri koydu. Şimdi pet shop a gidicek mama almak için. O arada adama sorucak bunun için merhem fakan var mıdır diye ama belki incitmiştir veya kırmıştır? Ayrıca zayıfladığını da fark ettim. Ne yapmalıyım? Cidden çok acil :((

3 CEVAP

Mariana

pet shop yerine bir veterineri arasaydiniz belki daha iyi olmaz miydi? ne demek yasarsa yasar

DidemCan

Pet shop, yaşarsa yaşar demiş :(

Lilalo

Hemen veteriner e götür alt üstü 5o TL alır. Çok acil git