6 Aydan Küçük Sokak Köpekleri Hakları

Mehtaptuna

Her yıl bahçeye aynı köpek yavruluyor ve yavruları site ve çevresindeki genç ve çocuklar öldürüyor maalesef ve ben yemek yardımı yapıyorum diye insanlar benimle bu ara daha çok tartışmaya başladı. Beslemez isem ya ölürmus yada buraları terk edermis. Sokak köpeklerinin bizim sitede olmasının tek sebebi benmisim ve barınak her sene yavrular 6 aydan küçük diye almıyor bunları ve kaç kere oldurulmelerine şahit oldum ama bu sitede bu durumu benim dışımda bir vahşet olarak gören kimse yok ve hatta yanlış olan benim. Onlara tek başıma yetemiyorum ve gene dün gece ölen yavrular oldu bana kim nasıl yardım edebilir saygilar.

1 CEVAP

Mehtaptuna

Lütfen bana bilgi verme konusunda bile yardimci olabilecek yok mu