Kuş Hastalığı

Selimyavuz

Muhabbet kuşum daha yavru ve sanırım grip olmuş Üşüyor ve hep uyuyor Uçamıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

emreovec

Biri 12 yıl diğeri 9 yıl olmak üzere iki kuş baktım. Bol bol vitamin takviyesi, meyve ve ceyranda kalmayacağı sıcak bir yere götürün. Malesef ki ülkemizde muhabbet kuşları için tedaviler çok önemsenmiyor. Vet 'e götürseniz bile hiç bir şey yapmayacaklar.

Basakes

Yavru ise sizden korktuğundan ucmamasi normal. Tropikal bölge hayvanı unutmayın. Daha sıcak tutun yeter.