Kedilere Kimlik Kartı Çıkartılıyor Mu ?

eccakir

Merhaba arkadaşlar. Kedilere kimlik kartı çıkartılabiliyor mu ve çıkartılıyorsa nerden yapabilirim? İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Bu arada Samsunda yaşıyorum özellikle Samsunda nasıl ve nereden yapıldığını bilenler yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

7 CEVAP

zeynepgurgen

İnternette kimlik kartı yerine karne olarak araştırırsanız örneklerini görürsünüz. Rica ederim.

zeynepgurgen

Eskinin sağlık karnelerine benzer kimlikleri var. Kedinizin bilgilerini yazıyorsunuz ismi, cinsi, cinsiyeti v.b. Olduğu tüm aşıları ve operasyonları o karneye işletiyorsunuz. Veterinerinizden edinebilirsiniz.

eccakir

Teşekkür ederim.

peepinot

Merhaba.Biraz önce uçak bileti aldım ve kedimle yolculuk yapacağımı söyledim kedi için gerekli olan şeyler kimlik cüzdanı,sağlık raporu ve aşı karnesi dediler. Ben de şu an sadece aşı karnesi var sağlık raporunu da hayvan sağlığı merkezinden alabiliyormuşum ancak kimlik cüzdanını nereden çıkarttırabilirim? Ben sadece aşı karnesi ve sağlık raporu yeterli diye biliyordum :S Yardımcı olursanız çok sevinirim.

eccakir

Merhaba bende bu soruya hala yanıt bulamadım sadece şunu söyleyebilirim kuduz aşısı için belediyeyi aradığımda aşı yapıldıktan sonra verilecek olan kağıtla gelin kayıt edelim dediler belki o zaman kimlik kartıda verirler.

peepinot

Anladım bi sormak lazım teşekkürler cevap verdiğiniz için.

eccakir

Rica ederim.