Muahbbet Kuşu Hakkında

Iremakcaggg

Arkadaşlar muhabbet kuşunun neden tüyü boyu asla uzamaz hep miniktir herşeyden korkar 1 sene geçmesine rağmen

2 CEVAP

Kero22

ev içinde sizin tutumunuz kuş için önemlidir çok bağrışmalar , ani hareketler , ışık vs. gibi kuşları korkutur

aslihan_e

Fotoğraf atsanız daha iyi olurdu. Kalıtsal rahatsızlığı olabilir. Özellikle akraba birlikteliği varsa görülür. Her kuş alışacak diye bir şey yok. Bazıları yapı gereği hep yabani olur. Çok rahatsız edilmemeli.