Kedi İçin Sakinleştirici

toleii

Merhabalar
Bayram dolayısıyla şehir değişikliği yapıyoruz, daha önce kedimle yolculuk yapmıştık fakat çok huzursuz ve agresif oluyor yaklaşık 8-9 saat süren bir yolculuk olacağından dolayı kedime sakinleştirici vermeyi düşünüyorum. Sizlerin önerdiği markalar olursa veterinere danışıp almayı düşünüyorum.

6 CEVAP

Anonymus683514

Vermeyin, işe yaramıyor, hayvanın metabolizmasını bozduğuyla kalıyor anca

Esrakaya12

Catnip var aktarda kedi otu diye geçiyor ben kaynattım şişeye koydum bazende direkt ot olarak veriyorum 5 saniyede sakinleşiyor

muffinthecat

Yolculuğa çıkarken veteriner sakinleştirici şurup vermişti. Asla işe yaramadı. İşe yaramadığı gibi bebeğimin sindirim sistemini de bozdu. Sürekli gaz çıkarmasına sebep oldu🤦🏻‍♀️

sebileve

yardım lazım, kedimi veterinere götürmem gerek, dışarı cıkardıgım anda korkudan nefes almadan myavlamaya başlıyor , kalpten gidecek diye korkuyrum, panik oluyor malesef , bana sakinleşitirici hap sprey damla v.s ne önerirsiniz?

Cennet29

Pet labs 'anti stress' kesinlikle herkeste bulunması gerek. Kedileri birbirine alıştırmak isteyen evini değişen yada yolculuklarda her stres anında kullanın görün.

blue_hpood

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/166183-sedapet-yolculuk
şuraya önerilerimi yazdım, bakabilirsiniz. benimki de aynı şekilde yolculuklarda agresifti, şimdi gıkı çıkmıyor, hiçbir şey de kullanmıyoruz. kutusu sürekli açık olmalı, sıcak bir yerde değilseniz ve dışarıyı izlemekten rahatsız oluyorsa örtü kullanın. yolculuğa çıkmadan bolca yorulması lazım.