Güvercin Buldum Tek Kanadı İncinmiş

kbrasnmz

Şöyle ki kursa giderken girişte güvercin buldum kaçıyordu ama uçamıyordu tek kanadı biraz daha aşağıda duruyor yemek yemesinde sıkıntı yok sadece 1 kez tuvaletini yaptı ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum açıkcası yardımcı olur musunuz? kedilere yem olsun istemiyorum

1 CEVAP

Anonymus985465

Lütfen veterinere götürün. Ayrıca şansınızs belki güvercin besleyen, bakımını üstlenecek birini size tavsiye edebilir. Aksi takdirde araştırıp muhakkak çevrenizde bulabilirsiniz.
Sağlıkla kalın