Kuşumun Cinsiyeti

burcuakman

Sizce cinsiyeti ne?

5 CEVAP

Warriorsans

Foroğraf pek net değil anlayamadım ama beyaz yada açık pembe gibiyse dişi, mor yada mavi gibiyse erkek oluyor.

miraytas

Erkek büyük ihtimalle albino kuşların büyük çoğunluğu erkektir

aslihan_e

Albino kuşlarda erkekler pembemsi-lila gagalı oluyor. Bu dişi büyük ihtimalle. Albino dişilerimiz çok da oldu, renge bakmıyor. Aslında genetik olarak dişiler daha fazla oluyormuş öyle okumuştum. Sanırım biraz daha büyümesi gerek tam belli olması için ama büyük ihtimalle dişi.

burcuakman

Ama gözleri siyah olunca albino olmuyo sanırım tek renk diye geçiyor onların çoğunluğu erkek diye biliyorum

gamzenoel

fotoğrafa göre dişi kuş.