Erzincanda Yaşanan Olay!!

Arkadaşlar belki bir çocuğunuz görmüştür dün sosyal medyayı ayağa kaldıran gönderileri. Erzincan orduevinde yaşandığı iddia edilen o vahşi dehşet olayın araştırılması ve bu eylemi yapan caninin ve olaya tanık olup asla sesini çıkarmayan orada bulunan herkesin tespit edilmesi ve cezalandırılması için lütfen sesimizi duyuralım ulaşabildiğimiz yerlere ulaşalım www.bimer.gov.tr adresine şikayette bulunalım lütfen arkadaşlar benim gerçekten o görüntüleri izlerken kalbim sıkıştı

1 CEVAP

Zeynepker

insanlar görsün diye cevap uydurmaya çalışıyorum bende videoyu izlediğimde çok fena oldum...