Erzincan Orduevi

eltarcin

YETER ARTIK,YE-TER!!!!!!!
Bu mu adalet? Bu mu hak? Görüntüleri izleyince içim parçalandı.Kaç saattir ağlıyorum.Al kediyi vur vur sonra yetmedi tekme at bu da yetmedi yerlerde sürükle.Senide yapalım,şöyle bir iki vursak fena olmaz herhalde?Ama yok o zaman bizi hapislerde çürütürdün.Peki seni ne yapacağız? Önce er değil insan olmayı bileceksin.Hadi herşeyi geçtim hayvan bir de yavru.Kendini savunmayı bilmiyor.Daha söylenecek bir sürü şey var ama neyse.Susuyorum.Çünkü maalesef bu HİÇBİR ŞEYİ değiştirmeyecek >:( >:( >:(

4 CEVAP

Tilki37

Bukadar işkenceye zulme karşı seyirci olan onca "insana" ne demeli peki :(( yazıklar olsun beee!!!

SelinTuksal

Ben içimden başladım saydırmaya. Acaba bigün bitecek mi bunlar... şimdi banlanmamak için tutuyorum burda kendimi. Şerefsiz ................... ler yaa...

eltarcin

Evet ya,bende son saniyelerde uzaklaştırmaya gidiyorlar sandım ama meğer öyle değilmiş maalesef :(

eltarcin

Kendimi ahirette yapanlara yaptıklarının bilmem kaç katının yapılacağını (hemde hayvanın kendisinin) düşünerek avutuyorum. Banlanmayacak olsam bende başlarım saydırmaya...