Hani Pati Dolandırıcı! Dikkat Edin

Gunesyildirimm

Bir çok kişi hani pati sitesini soruyordu, altına da dolandırıcı olduğunu yazmıştı çoğu kişi. Hatta biri açıklamaya poster yazmışlar, poster gönderip işin içinden sıyrılacaklar demişti. Bugün kedi bakışı instagram sayfasında bunu gördüm gerçekten de öyle yapmışlar... inanamıyorum yani bu kadar kolay olmamalı insanları dolandırmak. İnsanlar dolandırıcı dese de bir çok kişinin soru başlığı açtığını görüyordum o yüzden size de söylemek istedim. Kesinlikle buradan alışveriş yapmayın! Kedi bakışı sayfasını da takip etmenizi öneririm bu arada.

6 CEVAP

Lils

Hiç bilmedikleri bir siteden insanlar nasıl böyle alışveriş yapıyor anlamıyorum. Benim mesaj kurumadan birkaç kişi ben alacaktım neden dolandırıcı yazdı. Açınca direk belli oluyor ama en en basitinden vets plus ürünü satıyor ama normalde bu ürünü sadece petlebi satıyor. Ben bir şey alırken 50 kere düşünüyorum sitenin yorumlarını okuyorum vs.

miabia

Şikayet edin, madur olanlar kargodan ürünlerini teslim almasın ve tutanak tutsun

yumak_bey

can sıkıcı bir yana, bu ne ya, ne diyeceğimi bilemedim saçma mı komik mi nedir bu???

ZemGi

Hanipati sitesinde ürünlerin acıklamasınının hepsınde şu yazıyor;

"********dan alınmış ürün içeriğidir. Görseldeki ürün ile görsel farklılıklar gösterebilir. Bahsi geçen ürünün isme özel a4 posteridir"

Site zaten poster gönderecegını yazmıs hep acıklamalara🤨 ındırımı gören alıyor açıklamalar çok önemli bu tarz bilinmeyen sitelerde🤢

ZemGi

Yıldız olan yer T.REND.YOL

Mirabonibon

bin lira mı? Bilinmeyen bir siteye bu kadar yüklü bir miktar harcamak gerçekten inanılmaz