Muhabbetkuşum Farketmeden Kapıya Sıkışmış Onun İçin Ne Yapabilirim

Livaa

Muhabbet kuşum farketmeden kapıya sıkıştı ilk başlarda sadece lafesin içinde kımıldamadan yattı daha sonra tellere çıkmaya çalıştı ayaklarının üzerine basamıyor onun için ne yapabilirim veterinerlere götürmeye çalıştım ama akşam olduğu için kapalı

4 CEVAP

Dsa

Benim de muhabbet kuşlarım var. Ayağı kanadı mı? Korktuğu ve canı acıdığı için yerde duruyordur. Ayağını acıtmadan zetinyağı ile hafifçe ovalayın.

Mehtaptuna

Sıkışma olayını hafife almayın kendini zorlayip bir iç kanaması bile olabilir. Mide kısmına bakın morluk var mı damarda

Livaa

Hayır hiç bir kanama yok sadece ayaklarının üstünde durmaya çalışıyor adım atınca yere düşüyor tellere çıkmaya çalıştı biraz kırık yada çıkık olsa tellere çıkabilir miydi nasıl anlayabilirim

Basakes

Öncelikle çok üzüldüm benzer şeyler benim kuşumada oldu biraz zaman tanıdık ve topladı ama durumunuzu bilmiyorum. Bacağı kirilmadiysa ölmez gibi geliyor