Hayvan Mamalarındaki %18 Kdv ?

selinay41

Kuş ve balık yemlerindeki KDV %1 iken neden kedi ve köpek mamalarındaki KDV bu kadar yüksek sinema ve tiyatroda ki KDV bile %8 ?hayvan beslemek lüks olmamalı !!!

8 CEVAP

cat_expert

pırlanta da kdv sıfır pırlanta alın boşverin mamayı.

kedibabasi66

Burda kedi beslediği halde zamları savunan kişileri bile gördük. Kendi cepleri yanmadıkça ses etmiyorlar. Biz yazıp çiziyoruz ama sonuç çıkmıyor.

Superisi814

Bir gün hayvan besleyenler sen vergi almak isterlerse hiç şaşırmam.
Toplumun bir kısmı sadece kendi kedi ve köpeğini seviyor, siz bu zamlarla baş etmeye çalışan barınakları, çoklu kedi köpek bakanları düşünsenize.
🤦🏻‍♀️

Renklipati

Kedi köpek bakımı nı lüks gördükleri için bu oranda hiç değişmez.Aşırı derece pahalıdı üstelik veteriner masrafı da kat kat arttı hepimizin yardımcısı olsun Allah

AhsenAise

Bu zamlar uzun zamandır düşündüğüm eylemi ( tamamen ev yapımı mama) gerçekleştirmek için güzel bir itici güç oluyor,ve yalnız değilim,alan olmazsa satan ya haddini bilir ya biter .

kedibabasi66

pırlanta da kdv sıfır pırlanta alın boşverin mamayı.

Sana mı soracağız!

cat_expert

ironiyi anlamayan düz adamlara bir şey anlatamayız zaten.

Senin gibilere müstehak aslında.

kedibabasi66

Senin gibilere müstehak aslında.

Çıkar telefonunu diyenlerdensin anladık