Bu Haber Gerçek Mi?

gokhansultan

Fotoğraftan görebilirsiniz haberi

8 CEVAP

Anonymus683514

Burayı bir hafta okuyun her gün 2 3 tane cins hayvan çoğalmış insanın sorusu oluyor.

Bunlar da elbette satılıyor. Kedi scottish fold olunca her gün sevişmesi gerekiyor sanırım.

Burada hayatıma kedi beslememis adam üretip satmaya çalışıyor. Ben çoğu okumus etmiş olan diplomalı cahil gerzek arkadaşlarımı bunları almama konusunda ikna edemiyorum hiçbir şekilde.

E durum böyle olunca kasabın ya a petshopun satması bana pek üzücü şok edici gelmedi maalesef. En azından bir muhatap, sorumlu var

aslihan_e

Yazık... Şimdi yine vitrinlerde mi sürünecek hayvanlar? Gerçekten ülkemizde hayvana verilen değer kasapta satılan etle aynı, o yüzden tam yerinde olmuş. Hiç şaşırmadım.

gece18

Doğruysa eğer, çok acıklı bir eylem.

Gimlihanim

Sanırım gerçek. Bugün her yerde bu haberi gördüm 🤦🏻‍♀️

AhsenAise

Kasaplar / besiciler +petshop= at etinden sucuk ........ 😒
Gülerim ağlanacak halimize

selinay41

şaka gibi gerçekten

Warriorsans

Türkiye burası, şaşırmamayı öğrendim

emeleker33

ölmek üzere olan hayvanı ellerinden para ile aldım. yavrum tam 3 gun parazit ile beraber kan dışkıladı. birde benim elime bir karne tutuşturdu bak ben aşı yaptırdım diye.2 aydır hayvanın her kakasını inceliyorum parazit yüzünden. ha kasap, he pet shop. hiç şaşırmadım ben bu habere.