Güvercin, Serçe Beslerken

Sansbaby

Kuşları nasıl besliyorsunuz. Ben düzenli olarak camın önüne buğday koyuyorum ama onlar için iyi mi yapıyorum emin değilim. Önerisi olan kuştan anlayan varsa yazabilir mi

2 CEVAP

Doneceran

Buğday biraz büyük olabilir ama rahatça yediklerini gördükysen problem yoktur, ama illaki beslemek istiyorsan kuş yemi de alabilirsin çünkü buğday taneleri iri olması nedeniyle boğaza takılabilir ve sindirimi de zorlaştırabilir

rodisizasla

Biz ekmekleri çok küçük küçük doğrayıp ıslatıp balkon demirlerin altına bırakıyoruz bir zararı var mı bilmiyorum ama hemen yiyip bitiriyorlar araştırdığımda zararlı bir yanını da göremedim,yapan çokmuş.