Kedilerde Anksiyete Nolur Yardımcı Olun

Sutunannesi

Kedimin başına gelenleri baştan anlatmak istemiyorum ilgilenen arkadaşlar için şöyle özetleyim mamasına başka karıştırdık kustu eski mamasını vermeye devam ettik ertesi gün kusmaya çalıştı Kusamadı defalarca veterinere gittik dün röntgen öektiler midesinin çok dolu olduğunu söyleyerek onu rahatlatacak ilaçlar yaptılar. Kedim bu sabahtan beri hatta düm gece de biraz başladı deli gibi yalanıyor ama deli gibi. Kendini devamlı emiyor karın ve kasık bölgesini parmak aralarını devamlı yapıyor bunu asla durmuyor. Araştırdım ve bunun anksiyete bozukluğu olduğunu okudum. Arkadaşlar çok korkuyorum bu durum heçiçi mi öldürüc bir ieu mi nolur yardımcı olun haftalardır çıkıktır yaradır derken ruhen çöktüm her gün başka bir sorun çıkıyor nolur yardımcı olun ağlamaktan helak oldum davranışları değişti wsla yapmadığı şeyler yapıyor alışkanlıkları değişti hep aynı yerde benimle beraber aynı odada uyurdu ayak ucuma yaptığım yatakta şimdi hiç gitmediği yerlere konsollara vs gidiyor oralarda uyuyor kendini elletmşyor yanımıza gelmiyor nolur ama nolur bu durumda ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirin kafamı yemek üzereyim

32 CEVAP

Sutunannesi

Süt az önce yine kötü şekilde tüm yediklerini kustu arkadaşlar :((

Sutunannesi

Gastritten şüphelenmeye başladım çünkü okuduğuma göre sabah saatlerinde görülürmüş