Kuşum Maviş Seni Özleyeceğim ?

Hasretbostn

Arkadaşlar dün gece kuşum öldü kafesin içinde ben başka bir şehirdeyim ablam var o söyledi bana ağlayarak maviş ölmüş dedi bende ağladım tabiki 2 saat falan dün gece saat 12 gibi çok halsiz ve bitkinmiş zaten hep ellerinde duruyormuş kucağında yatmış normalde fazla ele gelmez gelir ama çok az gelir ablam yattıktan sonra kuşu kafese koymuş sabah uyandığında kuşu görememiş kafesin aşağısinda yatiyormuş ölü bir şekilde iyileştirmeye çalışmış kalp masajı yapmış ağzına su vermiş ama kalkmamış artık çok geç.... Ölmüş maeseef bizim arka bahçeye gömdü ölüsünü ve bizde bir tane daha kuş var maviş ölmeden önce onla çok iyi anlaşıyorlardi ama maviş ölünce ağlamış sanırım gözünden yaş akmış 🥺 GERÇEKTEN KUŞ ALMAYIN SONRA ÖLÜNCE KABULLENEMİYORSUNUZ SİZDE ÖLMEK İSTİYORSUNUZ ÇÜNKÜ BENİMKİ 6 YILLIK BİR KUŞTU ÇOK ALIŞMIŞTIM 7 YAŞINDA ALMIŞTIM MAVİŞİ 🥺

1 CEVAP

Superisi814

Başınız sağolsun.
Bırakın kendi kedim, köpeğim vefat ettiginde, sokak canlarından birisi melek olduğunda nasıl canım yanıyor ve her defasinda "bir daha bakmam" derdim ama ne yapayım biri yitip gitti diye diğerlerini mi kovaliyim?
Ya da birinin gidişi canımı acıttı diye kalbimin kapılarını sevgiye mi kapatayım ?
Zaten bir şekilde hayatıma girer onlar ve iyi ki de yaşamımda yerlerini alırlar.Onlarin sevgisi çok başka ..
Dilerim siz de zamanla benim gibi kalbinizin kapılarını onlara yeniden açarsınız 🙏