Acil Bakar Mısınız

selinay41

Az önce kargaların elinden kurtardık uçmuyor alıp kutuya koydum baktım yarası falan yok öylece duruyor su ve bulgur yulaf falan koydum ama yemiyor hareket etmiyor sadece gözlerini kapatıp açıyor ne yapmam lazım

9 CEVAP

selinay41

sonunda uçurdum ve gitti

Karamell723

Ekmek vermeyin olur mu ishal oluyorlar yorgun düşmüs olabilir

Doneceran

Ebabil kuşları yüksek bölgelerde uçan ve yüksek bölgelere tüneyen kuşlardır. Binalara çarpıp düşmüş olabilir, zaten sakin kuşlardır. Yorgun olacağından dinlenmesi gerekiyor, size göre biraz daha canlandıysa biraz yüksek bir yerden havaya atılması gerekir.

mervedoganay

Merhaba, Alper Bey'e yazın. Size mutlaka yardımcı olacaktır. https://t w i t t e r.com/alpertuydes https://www.i n s t a g r a m.com/alpertuydes/

selinay41

Ebabil kuşuymuş kedi mamasını ıslatıp verdim meyve falan hala bisey yemedi pazartesiye kadar uçmazsa veterinere götüreceğim

selinay41

Ya uçamaz da yere düşerse diye korkuyorum

selinay41

Balkon fırlattım biraz uçtu sonra yere süzüldü ve yine yara yapıştı yine aldım kutuya koydum biraz daha dinlensin ama yiyecek olarak ne vermem gerekir bilmiyorum hiç bisey yemedi

kedibabasi66

Belki karnı toktur. Su içti mi? Biraz sakinleşsin sonra uçurmaya çalış. Bayram'dan da uzak tut :)

selinay41

Çiğ kıyma verdim yedi şırıngayla su da içti akşam tekrar uçurmayı deneyeceğim kedim kutunun etrafında dört dönüyor zor tutuyorum :))