Yavru Kedi İçin En İyi Mama?

mommymercury

Merhaba, kedim henüz 3 aylık. Yeni geldi ve şimdilik elimde olan bir mamayla besliyorum, mama konusunda genel olarak güvensizim. Tecrübeli arkadaşlar deneyimlerini anlatır ve mama önersinde bulunursa çok sevinirim.

17 CEVAP

ozge1985

Royali kesinlikle önermiyorum. İçeriği aşırı yağlı bir mama.
Yavrunun sağlığını olumsuz etkilenmekte, önceleri bende kullanıyordum bu kadar bilinçli olmadığım dönemlerde ama şu an kesinlikle tavsiye etmem

GzdeAkbuz

4 aylıktı galiba Hills / Profine 1,5kg-2kg ve ProChoice 15kg Yavru Kedi Mamalarını kullandım hatta dengeyi tutturamadım o 15kg bitene kadar yetişkinlik evresine girmişti bizimki bitene kadar Yetişkin Mamasına geçememiştim baya enerjik sağlıklı bir dönemdi Mama Taneleri gayet uygun boyutta Saydığım Markalar Orta Segmentte

ozge1985

Kaliteli İçerigi önemli aslında mama isminden çok.
Birde bütçe olayı var tabi.
Gerçek et ve tahılsız olmalı mama.
Ben nd kullanıyorum. 10 kg olarak trend. Yoldan aldım 1170 tl ye bana uzun süre gidecek. Suanda 1.5kg olarak 500 tl ye yaklaştı ve bana 2 ay gitmedi oyuzden buyuk aldım mesela. araştırma yapın devamlı mama fiyatları olarak. Küçük almayın daha bereketli olur.

Balimlilac

Acana first feast.Şu an bu sitede de indirimde 1,8 kilosu 319 tl.İçerik olarak güveneceğin taze et içeren bir marka.

Anonymus985465

Haşlanmış tavuk, suyuyla beraber
Haftada bir balık, ciğer, yumurta sarısı

ozge1985

Veterinerim acana yı 6 aydan sonra önerdi. Küçükken ağır gelir dedi ama nd gibi kaliteli mama

Dann

Acana yavru kedi mamasını öneriyorum.

Dann

Acana yavru kedi mamasını öneriyorum.

GeceFanzini

İmkanınız varsa acana veya Orijen.

semandd1

Royal Canın Kitten mamasını tavsiye ederim

kbraa55

Royal kitten- unique kitten -proplan- nd-acana-nutri-sanabella

Nrynrynry

Ben size brit care önereceğim. Uzun süre mama arayışındaydım bende mamaların içeriğinde pancar, pancar küspesi, mısır, mısır gluteni, soya, buğday, tahıllar hemen hemen her markada vardı.Brit care de yok, fiyatları da iyi.

Brit Care Hypo-Allergenic Sağlıklı Büyüme için Tavuklu ve Hindili Tahılsız Yavru Kedi Maması 2kg

melist35

en en en iyisi ve kesinlikle sorun çıkarmayan tek marka proplan veya advance kitten. içerik aynı

cnsygn

Hill’s kitten ton balıklı çok seviyorlar midelerine de kötü gelmiyor. Brit care kitten da güzel seviyorlar ama kakaları ve ağızları çok kokmaya başladı. İki mama ile sürdürmek istediğim için. Hill’s ve exclusion markalarının yavru kedi mamalarını devam ettireceğim. Exclusion da içeriği güzel ve düşük tahıllı kullananlar da hep memnun diye brit care yerine onu aldım ben de. Ama hill’s değiştirmem o sabit