Bir Kedi Sahiplenmek İstiyorum

Kedi sahiplenmek istiyorum fakat Bursa/Karacabey ilçesinde oturduğum için ailemin çalışma durumundan dolayı kediyi gidip sahibinden alma imkanım olmuyor evimize gelip konuk etmemiz gerekiyor ve hiçbir kişi buna yanaşmıyor ne yapmalıyım

7 CEVAP

aybike

Bir kac ay sabret bence mart ayi geliyor sokakta heryer yavru kedi olur.onlardan birini aliver sevap olur..

Albora1

Barınağa gidin derim :) ya da sokakları iyice arayın mutlaka çıkar :)

Pek algilayamadim sorunuzu , kedi sahiplenmek icin zamaniniz mi yok ? ailenizmi istemiyor ? anlamadim
Bursada eminim yuvaya muhtac birsürü kedi vardir sokaklardi.. birini alip sahiplenebilirsiniz.
Cins , irk kediler istiyorsaniz bu ve benzeri sitelerde de ilanar bulabiliyorsunuz , sakin petshoplardan almayinda nereden sahipleniyorsaniz iyidir :)

kristal

Ben size yardimci olabilirim belkidisi bir kedim va cok akilli yetiskin bir kedi ama sorun su ki kargoyla size gonderemem dogal olarak kendiniz gelip almalisiniz boyabat \sinop

Sorunu pek açıklayamamışım sanırım :) kedi sahiplenmek istiyorum fakat bursa ilanlarında yavru bir kedi bulamadım kargoyuda düşünmüyorum ailem çalıştığı için istanbul ya da başka bir şehire gidip alma şansım da olmuyor çok çaresizim

Umarım biri denk gelir de bir can kurtarmış olurum

sarbas

Merhaba canım gunduz beni ararmisin yardimci olabilirim 3 aylik kedilerim var yuva arıyorlar 05347179645