Kuşum Deprosyondamı?

Yeliznaz

Merhaba, evde bir kuş bir kedi besliyorum kedimi yaklaşık 1 ay önce sahiplendim kuşumu 1 yıldır besliyorum eve kedi gelince ucmamaya başladı kafesten dışarı çıkınca kendini temizliyor başka bir şey yapmıyor. Ben anlayamadım sizce sorun nedir?

4 CEVAP

miraytas

Korktuğu içindir. Biz sorun yaşamamak adına bir odayı kuşa verdik her gün yanında zaman geçiriyoruz. İmkanınız varsa siz de böyle yapabilirsiniz.

Superisi814

Merhaba,
Kuvvetle muhtemel kedinin varlığından ürkmustur.Canini korumaya çalışıyordur.
Elbette siz kuşunuzu kediniz yokken uçurmaya çalışıyorsunuzdur ancak emin hissedemiyor sanırım.
Aynı anda kedi ve kuş besleyen arkadaşlar , bilgi ve deneyimleri doğrultusunda yorumlayacaklardir.

kedimuzay

Korkuyordu olabilir kedinin yanında tutmayın ayrı bir odaya koyun ve vitamin kullanabilirsiniz kuş vitamini ama kullanmanız gerek mi diye pet shopa sorun

Yeliznaz

@Superisi814 teşekkür ederim belki bir çözümü vardır :(