Ben Canakkaledeyim Sahiplenmek İstediğim Hayvan İzmirde Ne Yapmalıyım

Fairytale

Bi hayvan sahiplenmek istiyorum ama sahiplenmek istediğim hayvan canakkalede değil izmirde napmaliyim

1 CEVAP

Heiter

Kedinin yaşını ve durumunu bilmiyorum. O yüzden, tavsiyelerimi veteriner onayına danışmak üzere değerlendirmenizi rica ediyorum.
Kendi aracınızla bile gitseniz 3-4 saat sürecektir değil mi? O kadar saat de kedi için bunaltıcı olacaktır. (Otobüsü vs söylemiyorum bile, kesinlikle uygun değil bence.) Bir veterinere danışarak, uygun ilaçla uyutabilirsiniz.
Maddi durumunuz el veriyorsa/halihazırda böyle bir seyahat planınız varsa (sizin de binmeniz şartıyla -zirâ öbür türlüsü güvenilir değil bence-) uçakla olabilir. Bunun için havayolu şirketlerinin aradığı koşullar var tabi, ona bakmanız lazım. Süre ne kadar azalırsa o kadar iyi. Gerçi evvelden gitmesi, inmesi vs. yine uzun olacak ya, neyse.
Keşke farklı ilde olmasaydı. Böyle çok sıkıntılı oluyor ve insanı geriyor :/