Kayıp Kedi Yozgat

Merhaba yozgat/merkez lise caddesi civarı iki yavru kedi kaybolmuştur sokakta besliyorum anneleri ile . İkiside siyah beyaz 3 aylık falan küçük yavru anneleri ve 1 kardeşi var. Bir kardeş normal kısa tüylü diğeri çok tüylü ikisinin de gözleri yeşilimsi mavi.Biri öbürüne göre daha zayıf biraz korkaklar ama az. Kardeşiyle annesi onları arıyor yoklar.eğer sahiplenmiş olan varsa haberim yok. Neyse kedilerle ilgili bir gelişme olursa petlebi-mesaj kısmından ulaşın lütfen

2 CEVAP

Bulduk kedileri

Guncel; Tüylü olan sabahtan beri yok annesi ve 2 kardeş var o güzel olduğu için sahiplendiler mi acaba ?