Emine Avcı Tutuklansın

sahraxfittiko

İzmir Buca'da meydana gelen olayı çoğunuz görmüşsünüzdür.Bilmeyenler için İzmir Buca'da bir ruh hastası kadın evde bir saat boyunca köpeğine işk*nce edip balkondan aşağı atmış.Köpek bir arabanın üstüne düşmüş ve can vermiş.Hayvanı ıslatmış muhtemelen canını daha fazla yakabilmek için ve tüyleri yoluk yolukmuş.Tüm komşular hayvanın çığlık ve ağlamalarını duymuş.Tutuklamak için gelen polislere de bıçakla saldırmış.Lütfen twitterı olan arkadaşlar hashtage destek versinler.İçim soğumuyor gerçekten bizim böyle bir caniliği yapan insana karşı o canı koruyup kollayacak bir kanunumuz yasamız yok mu? HASTAG AÇIN LÜTFEN

5 CEVAP

ElanurAksoy

rtleyip hashtag açtım umarım bir şeyler yapabiliriz

martuyl

gelen polislere "bıçakla" saldırsaydı emin olun şimdiye çoktan parmaklıklar arkasndaydı. haberin 100de kaçı dogru bilmiyorum ama kanıtlar varsa imza kampanyası başlatılabilir internet uzerinden ve bence durum bu şekilde yaşandysa kadının hapse degil akıl hastanesine yatması gerek.

Superisi814

Ah ya....Ah yaa..
Konudan haberim yoktu...

İbreti âlem için yasal hükümlerin uygulanmasını talep ediyorum. Ancak bu kadarı ciddi hastalık belirtisi..

İmza kampanyaları başlar ise, haberdar edelim platformdan..

Selenay1

Ruh hastasıysa kapatacaksın hastaneye tedavi edeceksin ya da orada geberip gidecek ne böyle insanlar aramızda yaşıyor daha fazla hayvan hatta insan da öldürebilirdi

sahraxfittiko

martuyl zaten ben yazmadım, copy paste yaptım orası bana da saçma geldi ama ruh sağlığı yerinde değildir yüzde doksan ihtimalle o yüzden içeri atamamışlardır