Ankarada Hayvan Hakları

miraytas

Böyle bir bilgilendirme mesajı gelmişti baya oluyor yeni aklıma geldi. Aklınızda bulunsun 😊

4 CEVAP

gokhansultan

Ankara barosuna kayıtlı olmama rağmen bu bilgiyi yeni öğrendim çok teşekkür ederim :) Diğer illerdeki barolarda da belki böyle bir hizmet vardır araştırmak lazım.

miraytas

Okuyalım paylaşalım böyle durumlarda neler yapabiliriz fikrimiz olur arkadaşlar

miraytas

Rica ederim hep beraber bilgilenelim birbirimize yardım edelim amacım bu benim

miraytas

Olaylar çıkmışken bu da güncel kalsın ihtiyacı olan yararlansın