Acilll!!!!!

duygudafi05

Apartman dairesinde yaşıyorum sadece tek bir apartman sakini benim oğluşumun havlamasından yöneticiye sürekli şikayette bulunuyor ilgili yerlere şikayete giderse ne olur köpeğimi elimden alırlar mı lütfen yardımcı olun

11 CEVAP

Mariana

İstediği yere şikayet etsin köpeğinizin aşıları tamsa kimliği varsa birşey yapamazlar içiniz rahat olsun :)

BETS

bu insanlar da ne acayip ya çocuğumuz ağlayınca da kaymakama şikayet edip yetiştirme yurduna aldırmaya çalışırlar diye çok korkuyorum.

emreovec

Apartman yönetmeliğinde yazıyorsa işiniz gerçekten zor. Yazmıyorsa rahat olun. Yazıyorsa da sizin kimliğinizden eski olmalı o bahsi geçen kural.

emreovec

Olmaz.

nyancat

O sizin evladınız gibi düşünün çocukta ağlayabilir ama kimse gelipte elinizden alamaz köpeğinizi de alamazlar sanmıyorum.
Umarım bir sıkıntı yaşamazsınız

SelinTuksal

Belediyeye kaydettirin köpeğinizi, kimse bir şey yapamaz.

duygudafi05

Maalesef hayvan sevgisini tatmamış insanlar o kadar şok var ki

kedianasi

ben bunu anlamıyorum ya bizim binada da kendi çocukları saat gece 3 olmuş hoplayıp zıplayp bağırıyo biraz erken uyutsanız diyince çocuktur yapar diyolar kedim bi parça miyavlayınca rahatsz oluyolar onuda ben bağırttırmıyorm ya

duygudafi05

Aşıları tam aşı kartımız da var :)))

duygudafi05

Yazmıyorsa birşey olmaz mı gerçekten

duygudafi05

Cevaplar için teşekkür ederim biraz da olsa içim rahatladı