Jako Papağınım İçin Kuşlara Bakan Vetenirer Arıyorum

sehnazozden

merhaba

çalıştığım şirkette firma sahibimin yaklaşık 30 yaşında jako cinsi papağını var. 4 sene uğraşarak kendime alıştırdım. ve bu süre için kimse bakmıyor diye devamlı bana verilmesini istedim. artık benim papağınım oldu . ikimizde çok mutluyuz. fakat tropikal kuşlardan anlayan bir vetenirere götürmek istiyorum. istenbul avrupa yakasında önereceğiniz bir veteriner varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

10 CEVAP

bskrkn

Leventte Ada veteriner kliniği var orada Ayşe hoca var tropikal hayvanlarla ilgileniyor tavsiye ederim

amillaaa

Benim kediler için gittiğim Valens Veteriner kliniğinde kuşlara da bakıldığını gördüm defalarca, hatta benim sokakta bulduğum güvercine de bakmışlardı; yavru olduğu için uçamadığını söylemişlerdi, kendisi yemek yemediği için ağızdan nasıl besleyeceğimi göstermişlerdi, kuşağının dolu olup olmadığına bakmışlardı. Ben genel olarak çok memnunum kendilerinden, telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz isterseniz ^_^

sehnazozden

bilgi için çok teşekür ederim arayıp sorayım

amillaaa

Sonucu bana da haber verirseniz sevinirim, merak ettim :D

amillaaa

Sonucu bana da haber verirseniz sevinirim, merak ettim :D

Benimde Jako papağanım var maalesef ki Türkiye de tropikal hayvanlar hakkında ders verilmiyormus ve bilgileri pek yok ama İstanbul da veteriner değil de hayvan hastaneleri var baya hastane gibi ve orda daha çok uzman oluyor oraya götürün derim

emircill

Avrupa yakasında hayvan hastahanesi var oraya götürmenizi tavsiye ederim veterinerler genelde en ufak şeyde antibiyotik veriyor kuşlarımıza.

emircill

Kanatlı hayvanlar uzmanı bulmanızı ve hatta şahsen en güvenilir olan en tecrübeli olan kişiler gerçekten üreticiler bir üretici bulursanız baya yardımcı olur diyr düşünüyorum

Cennet29

30 yıl boyunca nerede baktırılmış onu merak ettim 😂 maşallah benden büyük 💖

sehnazozden

patili dost sever siz papaganınızı nereye götürüyorsunuz