Yemi Eşeleme

akitalove

5 tane muhabbet kuşum var ama bir dişi kuşum var aynı huyu tavuk gibi :D artık yemi bosalttiktan sonra yenisini koyuyorum oda gidiyor önce eşeliyor sonra yiyor yerken bir kac kez eşeliyor bunu engellemek mümkünmü yoksa onu oldugu gibi kabullenmeliyim yani kendi halinde mi bırakmalıyım ?

4 CEVAP

DogaM

Benimkiler de yapıyorlar, eğlendikleri için muhtemelen. Engellemenizin bir yolu olduğunu sanmıyorum.

akitalove

Tesekkur ederim :)

Basakes

Satıcı muhabbet kuşunun bazı takintari olabilir özellik olarak demişti, eğitimi veremeyecegimizden düzelmezde

takıntılı