Yedikule Hayvan Barınağı

muffincatt

Merhaba arkadaşlar biz havalar iyice soğumadan Yedikule barınağını ziyaret etmek istiyoruz giderken neler götürebiliriz yanımızda oradaki canlar için mama vs...

3 CEVAP

ursaminor

Yedikule hayvan barınağının sitesinde acil ihtiyaçlar listesi var. Oradan seçip ihtiyaç duyulanları alırsanız, sanırım en iyisini yapmış olursunuz:
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/acil-ihtiyaclar/acil-ihtiyaclar/

Basakes

Genelde mama ve battaniye

akitalove

Kilolarca mama özellikle hastalar için yaş mama götürebilirsiniz :)