Muhabbet Kuşum Kendini Yoluyor

suleymann34

Merhaba muhabbet kuşum kendini yoruyor.Kuş veterenerine götürmeyi düşünüyorum.Tavsiyeniz var mı?

5 CEVAP

Pirtlibulut

Uzun zamandır kuşunuzla ilgilenmiyorsanız veya yalnız bıraktıysanız normaldir eğer onun dışındaysa beslenmesini az yapmış olabilirsiniz suyuna vitamin katabilirsiniz Eğer ciddi bir tüy döküntüsü varsa veterinere gitmenizi öneririm fakat bazı dönemlerde Kuşlar tüy döker esela Benim muhabbet kuşum İlkbahar aylarında fazlasıyla tüy döküyor

Kesinlikle profesyonel hizmet almalısınız.İstanbul'da oturuyorsunuz Salih Hocayı kesinlikle tavsiye ederim ; www.vetclassveteriner.com/kus-veterineri/

senaau

Benim de 9 yaşında muhabbet kuşum var hiç böyle bir sorun yaşamadık acaba bit problemi vs olabilir mi

elifysm

Bende de ilgisiz kaldığı için tüylerini yolmaya başlamıştır

KimJeongguk

Depresyona girmiş olabilir. İlgilenmediyseniz olmuş olabilir. Eve başka bir hayvan aldıysanız, eve yeni bir bebek geldiyse kıskanmış olabilir. Her şey olabilir yani. Kuş veterinerlerine göstermekte fayda var.